Správa sítí v Praze

Specializujeme se na poskytování služeb outsourcingu a správ sítí našich zákazníků v Praze a okolí.

Pomáháme našim klientům dosáhnout lepšího využití informačních technologií. Poskytujeme optimální řešení v oblasti IT s ohledem na současný stav informačního systému klienta a navrhujeme příslušná řešení.

Správa sítě v Praze a okolí je zajišťována skupinou administrátorů, kteří dochází v případě problémů a dle smluveného harmonogramu k zákazníkovi, kde provádí pravidelné servisní úkony a řeší problémy. Správci zasahují na místě v případě potřeby i mimořádně, dle dohody v pracovní dny i do 2h od nahlášení problémů.

Nedílnou součástí je i vzdálená správa, která nám s našimi programy zajišťuje úsporu času na řešení, neboť 80% problémů vyřešíme z naší kanceláře, a tím šetříme i Vaše peníze a minimalizujeme nefunkčnost Vašeho IT. Outsourcing IT Outsourcing IT a rozsah péče se řídí potřebami zákazníka. Umíme dodat komplexní informační systém, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj i servis.

Výhody správy sítě od nás:

  • Finanční náklady – správu sítě využíváte tehdy, je-li to potřeba. Neplatíte vysoké mzdové náklady ani personální agentuře či řešit nemocnost/dovolenou Vašeho zaměstnance.
  • Profesionalita – správu provádějí pouze kvalifikovaní odborníci, kteří pracují v týmu a mají se vždy na koho obrátit v případě problém.
  • Flexibilita – neřešíte nemocnost či dovolenou, u nás máte vždy na koho se obrátit a kdo Vám správu sítě v Praze a okolí zajistí.
  • Přenesení zodpovědnosti – většina zodpovědnosti za Vaše IT přechází na nás.
sprava-site-v-praze-a-okoli-300x200

Správa sítí v Praze a okolí

Jaká je cena správy sítě v Praze a okolí?

Nabízíme příznivé ceny od 490,-Kč/hod

Od kdy do kdy jste dostupni?

Pro zákazníky zajišťujeme servis Po-Pá 8-18h či 24/7 – kdykoliv, záleží na konkrétním případě a cenovém požadavku.